Årsmøte og medlemskap 2020 :)

Trondheim frisbeeklubb har sendt ut informasjonen under til medlemmer med e-postadresse registret i “Min idrett“. Hvis du ikke har fått denne informasjonen på e-post ber vi deg oppdatere informasjonen i “Min idrett“. 

Hei og godt nyttår!

Styret i Trondheim frisbeeklubb inviterer med dette til årsmøte i klubben. Møtet blir avholdt mandag 24.2.2020 klokken 19:00. Planen er å bruke ARMs lokaler i Olav Tryggvasons gate 39-41 (Inngang fra Munklegata).

Saker som skal tas opp på årsmøtet må sendes til styret senest 10.2.2020. Sakspapirer og annen dokumentasjon publiseres på klubbens nettside, https://www.trondheimfrisbeeklubb.no, innen 17.2.2020.
Alle betalende medlemmer i 2019 har stemmerett på årsmøtet.

Medlemskap 2020:
TFK har som følge av nye krav fra NIF gått over til nytt medlemsystem.
Alle medlemmer må registreres via “Min idrett“. Medlemmer fra 2019 vil om kort tid få til sendt medlemsfaktura for 2020 via “Min idrett“. Vi er derfor avhengig av at kontaktformasjonen til medlemmene er riktig.

Hvis du ønsker å melde deg ut av klubben kan du også gjøre dette via “Min idrett“.

Du kan se mer om medlemskap på https://www.trondheimfrisbeeklubb.no/medlemskap/