Diskgolf

Trondheim Frisbeeklubb har flere aktivitetstilbud innen diskgolf til våre medlemmer.

Seriespill:

Hver sesong kjører vi et seriespill. Formatet kan variere, men viktigst er det at det skal være tilgjengelig for alle. Dette er et lavterskeltilbud, der alle klubbens medlemmer er velkomne. Er du usikker på om du vil melde deg inn? Kom gjerne på en serierunde, bli med oss, og se hvor gøy det er. Ingen forpliktelser.

Klubbmesterskap:

Hvert år arrangerer vi klubbmesterskap. Vi prøver å bruke minst 2 av våre baner, samt å få inn både puttekonkurranse, og hvis vi har plass, konkurranse i lengdekast m.m. Alle klubbens medlemmer er selvfølgelig velkomne

Turneringer:

Vi har som mål å jevnlig arrangere Norgescup.

Annet:

Av og til kjører vi også andre småstunts. Dette kan være små turnering i diverse format, konkurranser i andre grener osv.

Med alle disse tilbudene, er det bare å melde seg inn i klubben og henge seg på!