Serierunde 12 – Nok en oppmøterekord

Stadig flere hiver seg med i seriespillet, noe som er utrolig gledelig for klubben. Denne søndagen var været ypperlig og hele 17 personer ble med og gikk runden. Selv om det var litt klipping av gress mens vi prøvde å hive, fikk vi stort sett gå uforstyrret, og det var ingen som brukte fotballbanen i den perioden når runden varte. Dermed kom alle seg i mål, tagger byttet hånd, personlige rekorder ble slått.

Gledelig var det også å se hele 4 juniorer, to av hvert kjønn, delta. Kun Nina Svee av disse hadde deltatt tidligere, så dermed var det 3 juniorer som kunne notere seg for resultat. 2 av disse er ikke medlemmer i klubben enda, men blir de det, teller runden med!

Dette gjelder forøvrig alle som har vært med og gått serierunder uten å være medlemmer. Hvis man melder seg inn i klubben, blir alle serierunder man har gått før dette, tellende. Vi oppfordrer derfor alle til å melde seg inn, også for å støtte klubbens aktivitet.

Dagens resultater:

130616 - Scorecard