Serierunde 22 – Varmt, klamt, og en fyr fra Bergen…

Når temperaturen runder 30 grader i Trondheim, er det varmt. Og det gjorde den denne dagen. Flere hadde også brukt litt tid på dugnadsarbeid før rundens start, for å bli ekstra varme i trøya. Pussig nok så det ut som dette hadde betydning for alle som gikk, unntatt rundens vinner, som tittet innom fra Bergen. Det var i alle fall mange skuffede fjes å se blant de 16 fremmøtte, etter runden.

Olav Hopsdal Breistein ble altså vinneren av runden med 56 kast. Dermed kunne Bergenseren ta æren på dagens runde, selv om det ikke ble noen poeng på Olav. Best av klubbens medlemmer var Hans-Christian Ristad med 57 kast. Magnus Wanvik fulgte 2 kast bak, mens tredjeplassen blant klubbens medlemmer gikk til Tore Adsen med 61 kast.

Resultater:

140709 - Scorecard