Serierunde 3 – Fortsatt godt oppmøte

Etter en formiddag med tildels guffent vær, klarnet det opp akkurat i tide til avkast og oppmøtet ble gledelig stort – 15 stk. Da klubbens toppspillere var fraværende (NC i Bergen), danset musene på bordet ifølge dagens vinner.

Det ble jevnt i toppen. Bare 2 kast skilte 1. og 3.plass. Oddbjørn Carlsen stakk av med seieren og kunne loggføre sin første rundeseier (i tillegg til følelsen av å ha gått sin beste runde på en frisbeegolfbane). Andreas Borgen og Iver Dragset utgjorde resten av pallen. En del spillere fikk også sine første poeng i seriespillet.

To av våre nybegynnere, Anders og Benjamin, hadde en tett innbyrdes kamp. Anders var veldig nær en ACE på hull 9 men var ikke venn med kurvkanten. Tilslutt knep Benjamin “seieren” med 2 kasts margin.

Resultat:

140430 - Scorecard