Sigrid Vikan Sandum Norgesmester!

Denne helgen foregår NM i Arendal, og i dag tok Sigrid Vikan Sandum seieren i dameklassen med god margin. Etter to 28-hulls runder og dagens 18-hulls runde endte Sigrid på 267 kast, mens andreplassen gikk til Abbi Nilssen med 301 kast. Sigrid leverte jevn og god kasting alle tre dagene og kan dermed ikle seg tittelen Norgesmester. Klubben gratulerer!

I skrivende stund er ikke Open-klassen avsluttet og endelig resultater derfra er dermed ikke klare. Det eneste som er sikkert er at ingen av klubbens medlemmer nådde helt opp. Ingar Ballo Sandum var litt for langt bak etter to dager til å kunne hevde seg. Hans-Christian Ristad hadde nok ingen ambisjoner om å hevde seg, men han fikk en helsvart turnering etter å ha slitt seg gjennom første dag med en skade i albuen, og valgte å bryte turneringen foran dag to.

Resultater finner du her:

http://resultater.frisbee.no/tournaments/51f55dfc8f310505880000ad