Vinterrundene i gang!

Selv om vinteren har festet seg og serierundene er over er det ingen grunn til å gråte; Trondheim frisbeeklubb inviterer til Vinterrunder igjennom hele vinteren. På grunn av mørket er vi nødt til å avholde Vinterrundene på en av helgedagene og etter en kjapp spørreundersøkelse på klubbens facbookside ble vi enige om å ha det på søndager kl 12:00

Vi ønsker å bruke begge banene, så i utgangspunktet blir det 24 hull på Dragvoll i oddetallsukene og Lade 18 hull i partallsukene. Blir dette vanskelig å holde styr på vil det bli laget såkalte events på facebook, eller følge med her hvor det blir fortløpende oppdatert fra gjennomførte runder.

Det er mulig det blir noen lokale småturneringer i løpet av vinteren som vil skyve ut noen av Vinterrundene, informasjon vil i så fall komme i god tid!:)

Resultater:

scorecard